CeMrE kEmEr FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeMrE kEmEr FaN

Hepsim güzel cemrem özel diyorsan doğru yerdesin :)

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hazal Kaya

YazarMesaj
semra@cemre
Tam cemreci&hepsici
Tam cemreci&hepsici
semra@cemre

Hepsi\'den Favorin KiM? : Hazal Kaya 149422651247a892970a
SaNaL HaYvAnIn nE? : Hazal Kaya 11fare10

Hazal Kaya Empty
MesajKonu: Hazal Kaya   Hazal Kaya Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 6:04 pm

Adı Soyadı:Hazal Kaya
Doğum Tarihi:1990
Boy:160
KiLo:47
Beden:36
Yetenekler:Tiyatro,Dans,Keman,Oyunculuk

Hazal Kaya daha önce Acemi Cadı ve Taşların Sırrı'nda rol almıştı. Nescafe ve Ritmix reklamlarında da oynayan Kaya adını Genco dizisiyle duyurmaya başladı.

İtalyan Lisesi'nde 11. sınıfa geçen Kaya'nın en büyük isteği İtalya'da oyunculuk okumak..

Henüz 17 yaşında olan Hazal, 1 Ekim'de 18'ine basacak..

Milliyet Tv Gazete'sindeki röpörtaj

Hazal Kaya : Özge bana çok benziyor.

"Genco'nun kızkardeşi Özge'yi canlandırıyorum.İki yıl önce aile dostlarımın ısrarıyla bir oyunculuk ajansına kayıt yaptırdım.Tofita,Ritmix ve Nescafe reklamları,Sıla,Acemi Cadı ve Taşların Sırrı dizilerinde rol aldım. 17 yaşındayım.İtalyan Lisesi'ne gidiyorum.Lise bittikten sonra İtalya'da oyunculuk üzerine öğrenim görmeyi planlıyorum.Şu anda Çağdaş Sinema Oyunculuk Atolyesi'ne devam ediyorum.İtalya'da okulu bitirdikten sonra Amerika'ya gideceğim.Yurtdışında oyunculuk yapmak istiyorum.En büyük hayalim ise Ferzan Özpetek'in bir filminde oynamak.Sağlam bir eğitimim olduğunu söyleyemem.Genco'da bu kadar kısa sürede başrol oynamayı beklemiyordum.Görüşmenin hemen sonrası yapımcılarımız role beni uygun gördüklerini söyledi.Özge karakteri için senaryo üzerine çok çalıştım.Özge karakteri yaş dönemi itibariyle bana çok uzak değil.Mesela Özge,bir rock grubunda solist.Ben de rock dinleyen biriyim.Özge'nin etrafına verdiği tepkiler,benim tepkilerime çok benziyor.Bu nedenle Özge karakterini ortaya çıkarabildiğimi düşünüyorum."

Hazal Kaya
1 sayfadaki 1 sayfası